فردا محققان ارتباط بدخوابی دانشمندان اخبار پزشکی

فردا: محققان ارتباط بدخوابی دانشمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع‌التصویری را چشیده‌اند

در ٣٠سالگی به شهرتی در اجرا رسید که طرفداران افراطی اش او را با احسان علیخانی مقایسه می کردند. ضیا در همین ٦-٥ سالی که معروف شده است مدام در برنامه های متفاوت ح

مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع‌التصویری را چشیده‌اند

مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع التصویری را چشیده اند

عبارات مهم : ممنوع

تعدادی از رسانه ای های معروف دوره ای در تلویزیون ممنوع التصویر شدند.

مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع‌التصویری را چشیده‌اند

علی ضیا

در ٣٠سالگی به شهرتی در اجرا رسید که طرفداران افراطی اش او را با احسان علیخانی مقایسه می کردند. ضیا در همین ٦-٥ سالی که معروف شده است مدام در برنامه های متفاوت حضورداشته و هر لحظه جلوی چشم بوده هست. از حضور در برنامه صبحگاهی ویتامین ٣ گرفته تا خاص برنامه سال نو، ماه عسل، نبش جنت آباد، امشب، این جا آینده، خوشا شیراز و بعضیا که تقریباً همگی برنامه های اجتماعی پربیننده ای بودند. ضیا همراه با چندینه بازیگر و صورت مسابقه فوتبال استقلال – پرسپولیس را در یک کافی شاپ تماشا می کرد که بعد از گل ثانیه های نهایی تیم محبوبش از خود بیخود شد و همراه با عده ای شعاری علیه پرویز مظلومی سرمربی استقلال سر داد که بازتاب وسیعی به همراه داشت و درنهایت منجر به عذرخواهی رسمی او در رسانه ها شد. همین اتفاق ناشیانه باعث شد ضیا نه به خاطر این توهین بلکه به علت مختلط بودن جلسه و انجام حرکات نامناسب ممنوع التصویر شود.

فرزاد جمشیدی

در ٣٠سالگی به شهرتی در اجرا رسید که طرفداران افراطی اش او را با احسان علیخانی مقایسه می کردند. ضیا در همین ٦-٥ سالی که معروف شده است مدام در برنامه های متفاوت ح

چهره اش به همان مجریان دهه شصتی شباهت داشت که با طمأنینه حرف می زنند و حس آرامش را به بیننده القا می کنند، ولی جمشیدی دو بار درگیر پرونده های شکایتی شد که بار دوم ماجرا آن قدر بازتاب پیدا کرد که این مجری رادیو و تلویزیون مجبور به خداحافظی رسمی از تلویزیون شد. جمشیدی که در تلویزیون یک سمت اجرایی هم داشت و او را به عنوان مدیر دفتر هماهنگی و سازماندهی مجریان سیما می شناختند با اجرای برنامه زنده «یاد خدا» در سحرگاه ماه رمضان ها آشنا شد و به اوج رسید.

محمود شهریاری

این مجری خوش خنده و پرسپولیسی بعضی وقت ها کنترل زبان سرخش را از دست می دهد. شهریاری هر لحظه متهم به افراط در خوش حالی هم بوده. او در دهه ۷۰ به گفته خودش به علت دشمنی برنامه ریزی شده است عده ای بدخواه، مدتی را دور از تلویزیون سپری کرد.

آزاده نامداری

مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع‌التصویری را چشیده‌اند

سال ٩١ اجرای یکسان با احسان علیخانی در برنامه تحویل سال برایش دردسرساز شد و او را مدتی از تلویزیون دور کرد ولی بعد از حضور در بین عوامل برنامه «پشت صحنه» دوباره به اجرا برگشت و با «خانومی که شما باشی» خودی نشان داد.

سید جواد یحیوی

سال ها قبل با اجرای برنامه صمیمی «طعم آفتاب» در تلویزیون دیده شد و خیلی سریع به اوج رسید. مسابقه تلفنی شبکه پایتخت کشور عزیزمان ایران و «رد پا» هم در سری کارهای دیده شده است یحیوی قرار داده شد ولی او هم خیلی سریع ممنوع التصویر شد و دیگر هیچ وقت به عنوان مجری به تلویزیون برنگشت.

در ٣٠سالگی به شهرتی در اجرا رسید که طرفداران افراطی اش او را با احسان علیخانی مقایسه می کردند. ضیا در همین ٦-٥ سالی که معروف شده است مدام در برنامه های متفاوت ح

ژیلا صادقی

شاید به خاطر رفتن روی بیلبورد و تبلیغ یک کالای خارجی به عنوان نخستین مجری تلویزیون که تبلیغ می کند خاص شده است باشد، ولی این خاص بودن برایش دردسر شد و اجازه نداد پیشرفت سریعش او را به قله برساند. صادقی که با اجرای موفق و بی نقص در برنامه های خانوادگی و اجتماعی سیما صورت ای آشنا شده است در این عرصه به حساب می آمد حتی یک بار مراسم نهایی جشنواره فجر را هم برعهده گرفت و قرار بود در مقطعی اجرای برنامه صبحگاهی «ویتامین ٣» را هم برعهده بگیرد ولی بنا به دلایل متفاوت کنار رفت.

مجریان و بازیگران معروفی که طعم ممنوع‌التصویری را چشیده‌اند

حسین پاکدل

حسین پاکدل از مجریان قدیمی تلویزیون است که از زمانی به بعد عملا در تلویزیون ممنوع التصویر بوده هست. وضع او چنان است که حتی هنگامی که تیزر فیلم «خانه کاغذی» چند باری از تلویزیون پخش شد مسئولان تلویزیون به این نتیجه رسیدند که جلوی آن را بگیرند و تیزر را توقیف کردند.

رضا رشیدپور

با اجرای صریح و متفاوت برنامه های گفت وگو محور که سال ها جایش در تلویزیون خالی بود خودش را به عنوان یک مجری موفق ثابت کرد و با سرعت جلو رفت تا خیلی سریع تبدیل به صورت ای آشنا شده است در تلویزیون شود. مثلث، شب شیشه ای، عبور شیشه ای و زنده رود ازجمله برنامه هایی بود که رشیدپور را در اجرا به اوج رساند و البته یکی دو بار هم این برنامه های چالشی توقیف شد تا این مجری از همان ابتدا به صورت ای جنجالی تبدیل شود.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا حرف و حدیث های زیادی دارد هر چه که است چند باری در تلویزیون ممنوع التصویر بوده و هر بار هم دلیلی خاص جهت آن مطرح شده است است یک بار جهت بعضی حرف ها یک بار هم جهت حجاب و …

محمدرضا شهیدی فر

شهیدی فر را به عنوان یکی از مجریان قدیمی تلویزیون می شناسند که هرازگاهی می آید و خودی نشان می دهد ولی جهت مدتی طولانی محو می شود و به کارهای دیگر می پردازد. چهار سال از روی آنتن بردن برنامه «پارک ملت» گذشته که گفت وگوهای شبانه اش جهت مان جالب شده است بود ولی این برنامه به خاطر آنچه مجری اش انجام نداد یا حرف هایی که زد، نیمه تمام ماند و شهیدی فر هم از جلوی چشم مردم دور شد.

البته این مجموعه تمام آنهایی که طی سال های گذشته تا حال ممنوع التصویر بوده اند را مشمول بر نمی شود اشخاص معروفی از مهران مدیری که خودش گفته بعد از ساعت خوش حتی اجازه ورود به صدا و سیما را نداشته تا امثال جواد آتش افروز و بهرام رادان، مهناز افشار، ترانه علیدوستی؛ محمدرضا شجریان؛ و بسیاری دیگر از اشخاص سیاسی.

شهروند

واژه های کلیدی: ممنوع | همراه | برنامه | تلویزیون | اجرای زنده | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs